ABP - Hlavní stránka
Agentura BOZP-PO s.r.o.
O nás PO BOZP legislativa zpět

Společnost byla založena v roce 2006 s cílem poskytovat svým klientům kvalitní služby v oblasti bezpečnosti a hygieny práce a požární ochrany. Služby poskytujeme komplexně "na klíč" včetně zpracování dokumentace, její pravidelné aktualizace, sledování lhůt, provádění kontrol a zajišťování kontaktu s orgány státní správy. Služby poskytujeme také jednotlivě dle přání klienta. Zaměstnanci společnosti mají potřebnou odbornou způsobilost a certifikaci získanou u renomovaných vzdělávacích institutů jako je např. Institut výchovy bezpečnosti práce v Brně nebo Rožnovský vzdělávací servis s.r.o..
Mezi klienty naší společnosti patří významné společnosti v Ústeckém kraji, Středočeském kraji a v hlavním městě Praze. V současné době je v našem portfoliu celkem 58 společností.
Nevíte si rady nebo si nejste jisti, vedete-li všechny potřebné doklady a formuláře k prokázání plnění povinností zaměstnavatele v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany ve Vaší společnosti? Napiště nám a my Vám zpracujeme zdarma audit Vaší dokumentace BOZP a PO.

ABP
kontakt mapa osvědčení
© Copyright 2007 Demo. All rights reserved.